Jaunumi

2018. gada 14. decembris

2018. gada 15. decembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Rīgā, Skārņu ielā 10) aicina bērnus, ģimenes un draugus uz ikgadējo  Ģimenes dienu pasākumu “Ziemas saulgriežu darbnīcas”, kuros tautas tradīcijas un profesionālā māksla dizaineru Valda Celma, Vīvas Ieviņas un Līvas Piterānes vadībā iedvesmos bērnus jaunām idejām neparastu telpu dekoru un jauku dāvanu darināšanā.

Uzzināt vairāk
2018. gada 13. decembris

20. decembrī plkst. 20.00 RTU Lielajā zālē, Kaļķu ielā 1, visi interesenti aicināti apmeklēt koncertu “Vivere. Eņģeļi nāk”.

Uzzināt vairāk
2018. gada 12. decembris

Rīgas kamerkoris “Vox Animae” ir aktīvs jauniešu koris, kas pastāv jau 10 gadus, un šobrīd aicina darbā diriģentu. 

 

Uzzināt vairāk
2018. gada 11. decembris

14. decembrī un 15. decembrī no plkst. 11.00 līdz  plkst. 14.00 un vēl 15. decembrī no plkst. 15.00 līdz plkst. 18.30 Siguldas novadā, Mores pagasta „Kalna Vaizuļos”, notiks Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisijas organizētās radošās darbnīcas, kurās apmeklētājiem būs iespēja izdzīvot lauku vidē sagatavošanos rudens – ziemas gadskārtām un to svinēšanu. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 9. decembris

No 14. decembra līdz 6. janvārim Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums”, Jaunielā 29A, būs apskatāma Rīgas tautas lietišķās mākslas studijas “Plastika” un Limbažu tautas lietišķās mākslas studijas “Dzilna” izstāde “Siltie Ziemassvētki”, kas caur interjera priekšmetiem, ādas un siltiem toņiem piesātinātu tekstilu spēs ikvienā izstādes apmeklētājā radīt svētku mieru, gaišumu un siltumu, ko savā būtībā nes Ziemassvētku laiks.

Uzzināt vairāk
2018. gada 5. decembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvalde aicina Rīgas amatiermākslas kolektīvu dibinātājus piedalīties informatīvajā seminārā.

Uzzināt vairāk
2018. gada 5. decembris

2018. gada 15. decembrī plkst. 15.00 Raiņa un Aspazijas mājā (Rīgā, Baznīcas ielā 30) notiks Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra “Mazā ģilde” koklētāju ansambļa “Teiksma” koncerts.

Uzzināt vairāk
2018. gada 30. novembris

Jau divdesmit pirmo gadu pēc kārtas Jauniešu koris “Balsis” aicina uz tradicionālajiem Ziemassvētku koncertiem Rīgas Sv. Pestītāja (Anglikāņu) baznīcā 22., 23. decembrī plkst. 20.00 un 25. decembrī plkst. 23.00.

Uzzināt vairāk
2018. gada 27. novembris

Laikā no 28. novembra līdz 7. decembrim Rīgā notiek pilsētas amatierteātru skates “Rīga spēlē teātri 2018”  izrādes. Aicinām iepazīties ar programmu un nākt skatīties izvēlētos iestudējumus.

Uzzināt vairāk
2018. gada 20. novembris

Biedrība „Latviešu tautas mākslas savienība” ar Rīgas Domes atbalstu, sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru un Rīgas Centrālo bibliotēku, veikaliem Lindex, Reserved, Este, Palladium apaviem, Vacatio modeļu aģentūru, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumu, Birutas Mageles Stilistu skolu, rīko dažādās rokdarbu tehnikās pašdarināto tērpu skati „Radošais nemiers”.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit