Foto

Daugavgrīvā notiks otrais elektroniskās mūzikas brīvdabas pasākums "Signāls"

Svētdien, 1. augustā, Daugavgrīvas apkaimē notiks jau otrais elektroniskās mūzikas raidījuma “Signāls” veidotais brīvdabas pasākums, aicinot atklāt un no jauna iepazīt apkaimi pilsētas dīdžeju pavadībā - klausoties mūziku un dejojot pie elektroniskas deju mūzikas dienas gaismā.

Ar šo brīvdabas pasākumu sēriju “Signāls”  vēlas atdzīvināt elektroniskās mūzikas kultūru, to iznesot ārpus centra robežām un padarot pieejamu dažādās Rīgas apkaimēs. Pasākumu programmā tiks piedāvāta augstvērtīga un daudzveidīga mūzikas izlase no pieredzējušiem pilsētas DJ.

“Kamēr naktsdzīve tās ierastajā izpratnē nav pieejama, šīs kultūras dalībnieki ir jāiznes un jāpadara publiski pieejami dienasgaismā. “Signāls” brīvdabas pasākumi norisināsies regulāri - šovasar tie būs četri pasākumi - tie būs daudzveidīgi un katru reizi citā Rīgas apkaimē, lai veicinātu apmeklētājus izzināt dažādas pilsētas puses un patīkami pārsteigtu vietējos iedzīvotājus ar īpašu elektroniskās mūzikas piedāvājumu. Tiekamies Daugavgrīvā!” stāsta “Signāls”  raidījuma vadītājs un viens no pasākumu sērijas organizatoriem Vadims Pitlans.

Pasākuma norise no pulksten 12:00 līdz 22:00, konkrēta norises lokācija tiks izziņota pašā pasākumā dienā. Saite uz pasākumu Facebook: SIGNĀLS brīvdabā | Daugavgrīva | Facebook

Pasākumu apmeklēt klātienē būs iespēja tiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19 vai kuri ir pārslimojuši Covid-19. Pie ieejas apmeklētājiem būs jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments un Covid-19 sertifikāts. Bez ieejas maksas.

“Signāls” brīvdabas pasākumu sēriju finansiāli atbalsta Rīgas dome, un pasākumi iekļauti Rīgas vasaras kultūras programmā.

Pasākums Čiekurkalnā

Par Signāls

2018. gadā Kaņepes Kultūras centrā tika uzsākts projekts “Signāls”, kura mērķis bija sniegt iespēju jaunajiem mūziķiem un DJ attīstīt ne tikai savu talantu un apgūt jaunus veidus, kā radīt mūziku, bet arī veicināt prasmes savas atpazīstamības veidošanā, ierakstu izdošanā un producēšanā. Plašāka informācija pieejama “Signāls” Facebook lapā vai Kaņepes Kultūras centra mājaslapā www.kanepes.lv.

Informācija:

Anna Luīze Pētersone

+371 25641098

anna@kanepes.lv