Foto

Gidus un interesentus uz lekciju - ekskursiju ciklu krievu valodā aicina Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

No 22. līdz 28. oktobrim – no pirmdienas līdz svētdienai - Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina tūristu gidus un ikvienu interesentu apmeklēt lekciju - ekskursiju ciklu krievu valodā “Vecrīga - zināmā un nezināmā”, kas notiks mūžizglītības programmas ietvaros.

Pulcēšanās uz katru lekciju un reģistrēšanās – muzeja vestibilā, bet turpinājums – Vecrīgā. Darbdienās programma sāksies plkst. 15.00, bet sestdien un svētdien – plkst.11.00. Nodarbības vadīs vēsturnieki, kas specializējušies Rīgas vēstures izpētē. Interesenti var apmeklēt visu ciklu vai tikai atsevišķas lekcijas – pēc izvēles. Lekciju cikla noslēgumā dalībnieki varēs saņemt Izziņu par 20 noklausītām akadēmiskajām stundām. Programmā iekļautas septiņas tematiskās nodarbības, kas sniegs iespēju detalizēti iepazīt Rīgas vēstures faktus, leģendas, nostāstus, kurus “stāsta” Vecrīgas ielas, nami, bruģis, pagalmi un apliecina vēstures pētnieku atklājumi un arheologu atrastais Vecrīgas kultūrslānī.

Lekciju - ekskursiju cikla krievu valodā “Vecrīga - zināmā un nezināmā” programma:

Pirmdien, 22. oktobrī pulksten 15.00 - “Rīdzene - upe zem ielām”. Vadīs vēsturniece Irēna Strēle;

Otrdien, 23. oktobrī pulksten 15.00 - “Rīgas nocietinājumu sistēma. 13.-19.gs.”. Vadīs vēsturnieks Vidvuds Bormanis;

Trešdien, 24. oktobrī pulksten 15.00 - “Vecrīgas arhitektūra”. Vadīs vēsturniece Guna Vainovska

Ceturtdien, 25. oktobrī pulksten 15.00 - “Vecrīgas ielu vēsture”. Vadīs vēsturniece Solvita Kokina

Piektdien, 26. oktobrī pulksten 15.00 - “Baznīcas, klosteri un kapsētas Vecrīgā”. Vadīs vēsturnieks Vidvuds Bormanis

Sestdien, 27. oktobrī pulksten 11.00 - “Vecrīga leģendās un nostāstos”. Vadīs vēsturniece Solvita Kokina

Svētdien, 28. oktobrī pulksten 11.00 - “Rīgas gadsimtu liecības Vecrīgā”. Vadīs vēsturniece Irēna Strēle

Maksa par vienas lekcijas - ekskursijas apmeklējumu: EUR 10,-, par dalību visā programmā - EUR 70,-. Samaksu varēs veikt muzeja kasē pirms katras nodarbības par vienu lekciju vai par visu ciklu. Sākums un pulcēšanās: Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja vestibilā, norise – Vecrīgā.

Lekciju cikla noslēgumā, tā dalībnieki varēs saņemt Izziņu par 20 noklausītām akadēmiskajām stundām. Informācija: RVKM Komunikācijas darba nodaļā, tālr.: 67356676; 67356677. www.rigamuz.lv; [Facebook icon]     [Twitter icon]     [Instagram icon]

Anotācija pievienotajam publicitātes attēlam:

Pastkarte “Rīgas skats no Pontonu tilta”. 20.gs. sākums. No RVKM krājuma

 

Informāciju sagatavoja: Ingrīda Lukašēviča, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste  

E-pasts: lukasevica@rigamuz.lv

[Facebook icon]     [Twitter icon]     [Instagram icon]

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit