Tautas tēlotājas mākslas studijas vadītājs Rīgas kultūras un mākslas centrā "Imanta"

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība (reģ. Nr. 90011524360 Rīgas pilsētas pašvaldība) piedāvā pieteikties Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” tautas tēlotājas mākslas studijas vadītājam (-ai), ikmēneša samaksa  370 euro (bruto).

Galvenie veicamie pienākumi:

Nodrošināt studijas nodarbībās tēlotājas mākslas pamatzināšanu un prasmju apguvi un to pilnveidošanu studijas dalībniekiem.
Organizēt regulāras studijas nodarbības un sniegt individuālas konsultācijas studijas dalībniekiem.
Organizēt studijas tematiskas izstādes un studijas dalībnieku personālizstādes Rīgas kultūras iestādēs un citās institūcijās.
Nodrošināt studijas rīcībā esošo materiālo vērtību (molbertu u.c.) uzskaiti, saglabāšanu un iespēju robežās iniciēt studijas darbības nodrošināšanai nepieciešamās materiālās bāzes papildināšanu vai atjaunošanu.
Nodrošināt studijas dalību mākslas izstādēs, projektos, plenēros un meistarklasēs.
Sagatavot ar tautas tēlotājas mākslas studijas darbību saistīto informāciju, pārskatus, atskaites, rezultatīvos rādītājus un citu dokumentāciju pēc Apvienības vai struktūrvienības direktora norādījumiem.

No Jums sagaidām:

Amatam atbilstošu augstāko vai vidējo profesionālo izglītību.
Vismaz 3 gadu darba pieredzi amatiermākslas kolektīva vadības vai speciālista darbā, vai mākslas pedagoga darba jomā.
Zināšanas par amatiermākslas procesiem un amatierkolektīvu darbību.
Labas komunikācijas prasmes un saskarsmes spējas.
Labas prasmes darbā ar datoru – MS Word, Excel.
Valsts valodas zināšanas augstākā – CI līmenī.

Aicinām CV un motivācijas vēstuli sūtīt personāla vadītājai Anetei Vitkovskai uz e-pastu: anete.vitkovska@riga.lv līdz 2019. gada 25. janvārim ar norādi “Studijas vadītājs (-a)”.

Otrās kārtas pretendentus aicināsim uz pārrunām.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit