Vakance sieviešu kora mākslinieciskam vadītājam (-ai) Koncertorganizācijā “Ave Sol”

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība (reģ. Nr. 90011524360 Rīgas pilētas pašvaldība) piedāvā darbu Koncertorganizācijas “Ave Sol” sieviešu kora mākslinieciskajam (-ai) vadītājam (-ai), nepilns darba laiks, summētais darba laiks, darba alga 470 euro (bruto).

Galvenie Jūsu darba pienākumi:

Organizēt un vadīt kora darbu, deleģējot konkrētus uzdevumus kora speciālistiem.
Nodrošināt pilnvērtīgai kora mākslinieciskajai darbībai nepieciešamo kora dziedātāju sastāvu atbilstoši kora veidam.
Vadīt kora nodarbības, nodrošināt regulāru, pilnvērtīgu un kvalitatīvu kora mēģinājumu procesu saskaņā ar iepriekš noteiktu grafiku ne retāk kā divas reizes nedēļā.
Plānot kora organizatorisko darbu un veicināt kora māksliniecisko izaugsmi.
Pēc Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Apvienības pieprasījuma, kā arī pēc pašu iniciatīvas, nodrošinot mākslinieciski kvalitatīvas programmas, organizēt kora koncertus Rīgā un citās Latvijas pilsētās, piedalīties pilsētas un Valsts mēroga pasākumos, koncertos, konkursos, nepieciešamības gadījumā piesaistot finansējumu to realizācijai.
Sagatavot jaunu māksliniecisko programmu projektus Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītiem pasākumiem novembrī, Adventa un Ziemassvētku koncertiem decembrī, citiem kora pasākumiem, koncertiem un konkursiem Rīgā un citās Latvijas pilsētās un, nepieciešamības gadījumā piesaistot finansējumu, nodrošināt to realizāciju.
Sadarboties koncertu organizēšanā ar citiem Rīgas koru vadītājiem un atbilstošās koru grupas virsdiriģenta asistentu.
Sagatavot ar kora darbību saistīto informāciju, pārskatus, atskaites, rezultatīvos rādītājus un citu dokumentāciju pēc Apvienības vai struktūrvienības direktora norādījumiem.
Organizēt kora radošo speciālistu kvalitatīvu darbu mākslinieciskās izaugsmes nodrošināšanā, organizēt kora pašpārvaldes darbu.
Nodrošināt kora rīcībā esošo materiālo vērtību (tajā skaitā, tērpu, instrumentu u.c.) uzskaiti un saglabāšanu un iespēju robežās iniciēt jaunu tērpu/tautas tērpu izgatavošanu vai esošo atjaunošanu, kā arī instrumentu skaita papildināšanu vai esošo atjaunošanu.

No Jums sagaidām:

Amatam atbilstošu augstāko vai vidējo profesionālo izglītību.
Vismaz 3 gadu darba pieredzi amatiermākslas kolektīva vadības vai speciālista darbā vai kultūras darba jomā.
Zināšanas par amatiermākslas procesiem un amatierkolektīvu darbību.
Labas komunikācijas prasmes un saskarsmes spējas.
Labas prasmes darbā ar datoru – MS Word, Excel.
Valsts valodas zināšanas CI līmenī.

Vēlamies Jums piedāvāt: atbildīgu un intensīvu darbu kultūras nozarē, stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Aicinām CV un motivācijas vēstuli sūtīt personāla vadītājai Anetei Vitkovskai uz e-pastu: anete.vitkovska@riga.lv līdz 2019. gada 27. janvārim ar norādi “Kora mākslinieciskais (ā) vadītājs (a)”.

Otrās kārtas pretendentus aicināsim uz pārrunām.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit