Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Mūzikas un mākslas festivāls „Bildes” aicina uz pēdējiem trim šī gada koncertiem, tajā skaitā uz Jauno grupu un „Bilžu” Veterānu kopprojektu koncertu, kas notiks sestdien, 22. oktobrī plkst. 18.00 Rīgas Kongresu namā. Šogad klausītāji dzirdēs 18 jauno grupu un pieredzējušo mūziķu kopprojektus.

 

24. oktobrī  plkst.19.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē izskanēs neparasta koncertprogramma “Saules skaņas”, kurā, godinot 50. jubilejā komponisti Marinu Gribinčiku, satikušies divi netradicionāli, bet uz Latvijas un pasaules skatuvēm atzinību guvuši kolektīvi:

 

Kultūras telpa "3 MĀSAS" (Zirgu ielā 1) ir draudzīga vieta dažādiem kultūras un ģimenes notikumiem. Pavisam nesen, oktobra sākumā, iedvesmojoties no Reja Bredberija romāna "Pieneņu vīns", ir tapusi jauna muzikāla izrāde "Vai pagaršot?". Tā ir interaktīva izrāde skolas vecuma bērniem un viņu vecākiem, kurā skatītājs tiek iesaistīts līdzdarboties, izgaršojot priecīgos, smieklīgos, arī skumjos dzīves notikumus.

 

5. novembrī plkst. 16.00 Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” (Ziemeļblāzmas ielā 36) VEF Kultūras pils Bērnu vokālais ansamblis MOMO aicina uz 25 gadu jubilejas koncertu “Mūzikas karalistē”. Ieejas maksa EUR 2.00.

 

26. oktobrī pulksten 18.00 muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” notiks mākslas zinātnieces, Maritas Bērziņas lekcija “Jaņa Rozentāla grafikas darbi”. Šī būs otrā lekcija izstādei "Janis Rozentāls. Grafika" veltītajā ciklā. Nākamās lekcijas notiks 9. un 23. novembrī.

 

Svētdien, 23. oktobrī, uz Ģimenes dienas „Meklējam, atrodam, iepazīstam dzīvniekus muzejā!” aktivitātēm aicina Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs (Palasta ielā 4). Ikviens, liels vai mazs, būs laipni gaidīts muzejā no plkst. 11.00 līdz 17.00.

 

Diriģentei Valijai Ezeriņai – 90

2016. gada 20. oktobris

Senioru sieviešu koris “Sudrabotā Gaisma” sveic jubilejā savu ilggadīgo diriģenti Valiju Ezeriņu ar apsveikumu koncertu, kas notiks 23. oktobrī plkst. 12.00 RKTMC “Mazā ģilde” Lielajā zālē. Daudz laimes, veselības un prieka jubilārei, kura 20 savus dzīves gadus ir bijusi mūžam sprigana un iedvesmojoša diriģente korim “Sudrabotā Gaisma”!

 

Atzīmējot RKTMC “Mazā ģilde” vīru kora “Frachori” 30 gadu jubileju, svētdien, 23. oktobrī, plkst. 17.00 “Mazajā ģildē” (Amatu ielā 3/5) notiks opermūzikas koncerts. Ieeja koncertā bez maksas.

 

Ceturtdien, 20.oktobrī, plkst.13.00 plašsaziņas līdzekļu pārstāvji ir aicināti apmeklēt VEF kultūras pili (Ropažu ielā 2, Rīgā) un atvērto durvju dienā klātienē iepazīties ar paveiktajiem un plānotajiem rekonstrukcijas un restaurācijas darbiem.

 

“Latvijas Koncertu” rīkotais ikgadējais Rudens kamermūzikas festivāls izskanēs divos koncertos - 21. oktobrī Lielajā ģildē un 22. oktobrī Latgales vēstniecībā “Gors”.

 

Oktobra beigās Rīgas Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Krievu kultūras dienu organizācijas komiteju ielūdz uz lekcijām un koncertu Krievu kultūras dienu ietvaros. Pasākumi notiks bibliotēkas telpās Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā.

 

VEF Kultūras pils jauktais koris “Teika” ar skaistu, retrospektīvu koncertu “Sens ir tas stāsts” sestdien, 29. oktobrī, plkst. 17.00 Brīvības gatvē 266, konferenču zālē svinēs savus “dziesmotos 70”. Jubilejas koncertā skanēs kora koncertdzīvē nozīmīgākās kompozīcijas, kas dziedātas šo gadu laikā – gan koncertos Latvijā, gan koncertceļojumos. Ieeja bez maksas.

 

22. oktobrī Latvijas Operetes fonds jauno sezonu turpinās ar Franča Lehāra opereti „Jautrā atraitne”, kas ne velti tiek dēvēta par „operešu karalieni”, un kuras mūzikā klausītāji nekļūdīgi pazīs austroungāru-franču gaisotni. Izrādi varēs noskatīties Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”; sākums – plkst.17.00.

 

Mūzikas un mākslas festivāls “Bildes 2016” aicina uz “Bilžu” Veterānu koncertu, kas 23. oktobrī plkst. 18.00 notiks Rīgas Kongresu namā. Koncertā piedalīsies mūziķi, kuri uzstājušies festivāla pirmsākumos, kā arī mūziķi, kas apvienojušies unikālos kopprojektos.

 

Mūzikas un mākslas festivāls “BILDES 2016” aicina uz koncertu bērniem, kas 23. oktobrī plkst. 12.00 notiks Rīgas Kongresu namā.  Koncerta programmu veido daudzveidīgi priekšnesumi, kuros piedalās bērnu vokālie ansambļi, pazīstami dziedātāji, dziedošās ģimenes, kā arī deju studijas dalībnieki, informē “BILŽU BIROJS”.

 

Tautas deju ansamblis “Gatve”, atzīmējot savu 70 gadu jubileju, aicina uz koncertu “Savīt laiku dejā”, kas notiks 12. decembrī plkst. 19.00  Dailes teātrī.

 

Izcilais kontrtenors Sergejs Jēgers duetā ar valdzinošās balss īpašnieci – dziedātāju Ievu Kerēvicu – aicina izbaudīt muzikālu sajūtu piedzīvojumu Latvijas baznīcās: jauno Ziemassvētku programmu „Debess dārzos”, kas būs klausāma, sākot ar 19. decembri.

 

Kultūrtelpā “3 māsas” sestdien, 22.oktobrī, plkst. 18.00 notiks Starptautiskā amatierteātru festivāla “Rīga spēlē teātri” ieskaņas izrāde – KTMC “Ritums” studijteātra “Aka” un režisores Ligitas Smildziņas iestudējums “Siseņi”. Ieeja izrādē bez maksas.

 

Jaunās mūzikas festivāla ARĒNA noslēgumā 12. novembrī plkst. 19.00 klubā “Nemiers” pirmo reizi 15 gadu festivāla vēsturē varēsim baudīt netradicionālu akadēmiskās un deju mūzikas sintēzi pasākumā “Klubu nakts”.

 

19. oktobrī plkst. 19.00 Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” piemiņas koncertā “…es lieku koklei skanēt…” pulcēsies Latvijas koklētāju ansambļi un solisti, lai pieminētu šī gada vasarā mūžībā aizgājušo kokles spēles pedagoģi un koklētāju ansambļu vadītāju Māru Vanagu. Ieeja koncertā bez maksas.

 

Teksta izmērs: A A A

Aktuāli

                              200x180_teatris.gif

   

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.oktobrī, 2016, 16:09
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
kultura.riga.lv