RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2024. gada 21. jūnijs

Dziesmas un danči, vainagi un Jāņu zāles, siera siešana un ugunskuru degšana – tas viss tepat pilsētā, Rīgā!

Uzzināt vairāk
2024. gada 20. jūnijs

21. jūnijs ir vasaras saulgrieži - gada īsākā nakts un garākā diena. Gada īsākajā naktī var piedzīvot neparastus notikumus un sajūtas, vien jānotic un jāļaujas saulgriežu nakts maģijai.

Uzzināt vairāk
2024. gada 19. jūnijs

Orķestris “Rīga” izziņo rudenī un ziemā gaidāmās koncertprogrammas, kā arī uzsāk koncertu biļešu pārdošanu. 2024./2025. gada sezona jau augustā tiks atklāta ar koncertciklu “Vasaras klasika”,

Uzzināt vairāk
2024. gada 19. jūnijs

Gada viducī, kad Latvijā svin krāšņākos dabas svētkus – Jāņus, “Austras biedrība” aicina satikties un kopā būt latviešu tradīcijās, dziesmās un dančos vietā, kur vasaras saulgrieži svinēti jau izsenis – Rīgas augstākajā kalnā. 

Uzzināt vairāk
2024. gada 19. jūnijs

Lai ikviens rīdzinieks un pilsētas viesis varētu godam sagatavoties gada īsākajai naktij – Jāņu naktij – arī šogad Rīgā, Doma laukumā,  21. jūnijā, noritēs tradicionālais Zāļu tirgus.

Uzzināt vairāk
2024. gada 18. jūnijs

Turpinot tradīcijas, jau astoņpadsmito gadu pēc kārtas Mazā ģilde vasaras mēnešos rīdziniekiem un Rīgas viesiem dāvina bezmaksas džeza koncertus ceturtdienu pēcpusdienās.

Uzzināt vairāk
2024. gada 17. jūnijs

Mākslas un dabas sintēzes pasākums “Ezera skaņas” aicina uz vasaras nometni radošas personības un brīvprātīgos. Tā notiks no 4. līdz 11. augustam pie Kāla ezera Madonas novada Vestienas pagastā.

Uzzināt vairāk
2024. gada 15. jūnijs

Akustiskā koncertzāle ĪLE (Īles luterāņu baznīca) jūlija sākumā aicina piedzīvot unikālu notikumu - izcilās vijolnieces Kristīnes Balanas rokām spēlētā leģendārā

Uzzināt vairāk
2024. gada 14. jūnijs

Gaidāmajā Baltijas keramiķu grupas izstādē “Brīvā forma”, kas būs skatāma no 2024. gada 14. jūnija līdz 11. augustam, esiet gatavi pārdefinēt savu izpratni par porcelānu! 

Uzzināt vairāk
2024. gada 14. jūnijs

Rīga pošas svētkiem un ar plašu ielīgošanas pasākumu programmu aicina rīdziniekus un pilsētas viesus jau no 18. jūnija gatavoties gada īsākajai naktij!

Uzzināt vairāk