Foto

Aicinām māksliniecisko kolektīvu vadītājus pieteikties naudas balvai

Lai atbalstītu Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku kustības dalībniekus (māksliniecisko kolektīvu vadītājus), gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, LNKC aicina kolektīvu vadītājus līdz 2022. gada 10. oktobrim pieteikties naudas balvai par neatsveramu ieguldījumu svētku tradīcijas stiprināšanā.

Naudas balvu piešķir mākslinieciskā kolektīva vadītājam, kas saņem valsts mērķdotāciju 2022. gadā vai pretendē uz valsts mērķdotāciju 2023. gadā. No viena kolektīva uz naudas balvu var pretendēt viens vadītājs.

Ja mākslinieciskā kolektīva vadītājs saņem valsts mērķdotāciju par vairākiem kolektīviem, naudas balva nolikumā noteiktajā kārtībā tiek piešķirta par katru kolektīvu.

Kolektīvu saraksti ir pieejami ŠEIT.

Naudas balvas pretendentam līdz 2022. gada 10. oktobrim ir jāiesniedz LNKC pieteikums.

PIETEIKUMS

Pieteikumu var iesniegt:

  • elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu), sūtot e-pastu: lnkc@lnkc.gov.lv
  • personīgi vai pasta sūtījumā ( adrese: Pils laukums 4-1, Rīga, LV-1050).

Nolikums „Kārtība, kādā piešķirama vienreizēja naudas balva māksliniecisko kolektīvu vadītājiem, gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem”

Aicinām māksliniecisko kolektīvu vadītājus, kultūras centru vadītājus 2022. gada 30. septembrī plkst.9.00 uz tikšanos Zoom platformā, lai pārrunātu jautājumus par pieteikuma iesniegšanu, saite:

https://us02web.zoom.us/j/86317224171?pwd=SUgrRTRJc1ZpbVJnVTBXTWRyUmpoQT09

Meeting ID: 863 1722 4171
Passcode: 192535

Kontaktpersona: Dziesmu un deju svētku tradīcijas attīstības un saglabāšanas nodaļas referente Lelde Jurciņa, tālr: 28611731, e-pasts: lelde.jurcina@lnkc.gov.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit