Koncerta afiša ar dejā iegrieztiem tautiskiem brunčiem fonā

Publicitātes attēls

“Dejo lieli, dejo mazi” – Tautas deju ansamblim “Teiksma” koncerts!

25. maijā plkst. 18.00 Ķīpsalas hallē Tautas deju ansamblis “Teiksma” un bērnu deju kolektīvs “Teiksmiņa” ielūdz uz dižkoncertu “Dejo lieli, dejo mazi”. Koncerta mākslinieciskais vadītājs – horeogrāfs, TDA “Teiksma” vadītājs Jānis Ērglis.

Koncerta nosaukums “Dejo lieli, dejo mazi” nav izvēlēts nejauši. Viena no “Teiksmas” pamatvērtībām ir ģimene, un to apliecina arī fakts, ka lielajā teiksmiešu saimē ir daudzas ģimenes, kuru pārstāvji dejo dažādās vecuma grupās. Dalībnieku bērni, kas savas dejotāju gaitas uzsāka vismazākajā grupā, nu jau ir izauguši un turpina dejot pamatsastāvā, kā arī uzstāties uz vienas skatuves kopā ar saviem vecākiem. Pārmantojamība dejā ir ne tikai dalībnieku, bet arī horeogrāfu un pedagogu rindās. Izauguši arī “Teiksmas” un “Teiksmiņas” vadītāju bērni, kas nu paši ir pedagogi bērnu kolektīvā. Koncertā būs redzamas arī viņu horeogrāfijas.

Koncertā “Dejo lieli, dejo mazi” skatītājus priecēs gan zināmas un iemīļotas horeogrāfa Jāņa Ērgļa dejas, gan citu horeogrāfu veikums. Būs skatāmas arī jaundejas, kas tapušas pēdējos gados un guvušas atzinību, tostarp šī gada Jaunrades deju konkursu laureātes. Dižkoncertā pirmoreiz publikas vērtējumam savas jaunās dejas nodos horeogrāfi Dāvis Ērglis, Berta Pulmane un citi.

Koncertā piedalīsies bērnu deju ansambļa “Teiksmiņa” paši mazākie mākslinieki, “Teiksmas” studijas un TDA “Teiksma” jaunieši, vidējās paaudzes deju kolektīvu “Teiksma” un “DeTeiksma” dejotāji – kopā vairāk nekā 300 dažādu paaudžu dejotāji.

Jau kopš 2005. gada “Teiksma” regulāri aicina uz vērienīgiem solokoncertiem un priecē skatītājus gan ar savu nebēdnīgumu un dzīvām emocijām, gan liriskumu un deju tehnisko izpildījumu.

Koncerta producents – “BT 1 Music”.

Koncerta norises vieta: Ķīpsalas halle, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetā: www.bilesuparadize.lv/lv/event/139452.

Biļešu cena no 12 EUR līdz 20 EUR. Informācija par biļešu rezervēšanu pa e-pastu: music@bt1.lv . Ieeja stundu pirms koncerta.

Papildu informācija: Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore. E-pasts: inese.libere@bt1.lv

Galerijas