Fonda Nāc līdzās! jauktais koris VEF Kultūras pilī

Fonda "Nāc līdzās!" jauktais koris aicina klausīties 11. dzimšanas dienas koncertu

8. jūnijā plkst. 17.00  Rīgas Anglikāņu baznīcā savu 11. dzimšanas dienu ar koncertu svinēs unikālais Fonda "Nāc līdzās!" jauktais koris, kurā dziedātpriekā apvienojušies cilvēki ar dažādiem funkcionāliem attīstības traucējumiem. Kopā ar jauniešiem dzied viņu mammas un tēti, kas ikdienā ir viņu asistenti.

 “Šī ir kora tradīcija, katru gadu dienā, kad koris tika dibināts un sanāca kopā uz savu pirmo mēģinājumu, sniegt koncertu gan saviem tuviniekiem un draugiem, gan citiem interesentiem. Dibinot šo kori, vēlējos cilvēkiem parādīt, cik talantīgi ir cilvēki ar īpašām vajadzībām, cik liels ir viņu potenciāls”, saka Sarma Freiberga Fonda "Nāc līdzās!" vadītāja un kora dibinātāja.

Koris var lepoties, ka ir piedalījies divos Dziesmu svētkos, nodziedot pilnas programmas, ieguvis žūrijas komisiju augstus novērtējumus. Tas turpina būt aktīvs Dziesmu svētku kustības dalībnieks – tikko izdziedāti Emīļa Melngaiļa 150. jubileas svētki Vidrižos. Paralēli šīm programmām koris dzied arī dziesmas, kas pašiem mīļas.

Dzimšanas dienas koncertā būs absolūti svaigi pirmatskaņojumi nule tapušajam komponista Valda Zilvera dziesmu ciklam "Deju dziesmas jauktajam korim", kas tapušas ar Kultūrkapitāla fonda atbalstu. Šīm dziesmām būs arī neliela pavadošā grupa, kurā ir iesaistīti Fonda "Nāc līdzās!" mūzikas pedagogi – akordeoniste Samanta Čipinska, koncertmeistare Inga Ramāne un kori ar bungām rokās vadīs kora diriģents Georgs Zujevs.

Koncertu kuplinās arī Fonda "Nāc līdzās!" ukuleļu grupa Ilzes Vikmanes vadībā un pavisam nesen dibinātā akordeonistu grupa Samantas Čipinskas vadībā.

Visi laipni gaidīti!  Ieeja koncertā par ziedojumiem.     

www.naclidzas.lv