Ziedoša ābele, ieskandinot pavasari dabā un mūzikā

Publicitātes attēls

Jauktais koris “Namejs” aicina rotāties ar dziesmu pavasarī

Pārdaugavas kultūras apvienības Kultūras centra “Imanta” jauktais koris “Namejs” aicina uz koncertu “Pavasara rotāšanās” 21. aprīlī plkst. 16.00 Kultūras centrā “Imanta”.

Pavasaris atnāk ar sauli, siltumu, uzplaukušiem ziediem un svaigām vēsmām. Ar siltiem vakariem, kad gribas padziedāt, ar zirgiem pieguļā un prieku par jauna saules gada iesākumu. Kad Lielā diena ir pavadīta, ir laiks rotāties ar dziesmu.

Jauktais koris “Namejs” koncertu “Pavasara rotāšanās” ir veidojis kā vienotu uzvedumu, ieskandinot pavasari visās tā krāsās. Koncertā izskanēs latviešu tautas dziesmas Emiļa Melngaiļa un Artūra Salaka apdarē, Viļņa Punkas, Valta Pūces un Uģa Pētersona oriģināldziesmas, kā arī kokļu mūzika Vitas Rudušas, Birutas Derumas un Sergeja Krasnopjorova apdarēs. Uzveduma skanējumu bagātinās instrumentālais sastāvs, koncertmeistare Jolanta Barinska un Pavasara balss – Kate Kalniņa (oboja), ievedot klausītājus pavasarīgās noskaņās.


1989. gadā dibinātais jauktais koris “Namejs” par savas darbības mērķi uzskata latviešu kultūras muzikālā mantojuma saglabāšanu, popularizēšanu, labas kvalitātes mūzikas izpildījuma sniegšanu klausītājiem. Kolektīvam raksturīga ģimenisko saišu stiprināšana caur darbību korī. Savas pastāvēšanas laikā koris ir aktīvi un veiksmīgi piedalījies Latvijas koru dzīvē – Vispārējos Latviešu Dziesmu svētkos, Baltijas un Ziemeļvalstu Dziesmu svētkos, koru konkursos un skatēs.

Koncertā ieeja ir bez maksas.

Papildu informācija: Evita Kudule, Pārdaugavas kultūras apvienības Projektu koordinatore darbam ar amatiermākslas kolektīviem, evita.kudule@riga.lv