Foto

Jauniešu kora "Balsis" Ziemassvētku koncerti

Gada tumšākajā laikā Jauniešu koris "Balsis" mākslinieciskā vadītāja Inta Teterovska vadībā piepildīs Rīgas Sv. Pestītāja baznīcu ar mūziku, kas radīs cerību tiem, kam tās šobrīd mazliet pietrūkst, programmā “ТИХА НIЧ | KLUSA NAKTS”.

Šajā programmā ar miera, cerību un klusinātu ilgu sajūtu koncerta pirmajā daļā tiks atskaņota Filipa Glāsa, ukraiņu komponista Valentīna Silvestrova, Arvo Perta, Pētera Vaska un Pētera Butāna mūzika, kas ļaus pateikties par to, ka mūsu Ziemassvētku nakts šogad var būt klusa un gaiša. Savukārt programmas otrajā daļā ar Jura Karlsona un Uģa Prauliņa mūziku notiks atgriešanās pie latviešu saknēm ar tradicionāliem skaņdarbiem korim, solistiem un instrumentālajam ansamblim.

Koncertos piedalās: Jauniešu koris "Balsis", mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis un diriģenti Kamila Siliņa un Georgs Zujevs, instrumentālais ansamblis, ērģelnieks Jānis Pelše un solistes Viktorija Pakalniece un Ieva Parša.

Biļetes ir pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un tīmekļvietnē.

Koncerta norisi atbalsta Rīgas dome un RKTMC “Mazā ģilde”.

Šis ir viens no Rīgas pašvaldības Ziemassvētku ieskaņas pasākumiem.  Ar visiem svētku pasākumiem Rīgā var iepazīties tīmekļvietnē svetki.riga.lv, kā arī sekot līdzi pašvaldības sociālo tīklu lapā "Rīgā notiek".

Sekot informācijai par gaidāmajiem koncertiem, kā arī atbalstīt Jauniešu kori "Balsis" var tīmekļvietnē.