Kultūras centrā “Imanta” izstāde “Vainaga stāsts”

No 7. jūnija Rīgas kultūras un atpūtas centra "Imanta" 1. stāva galerijā (Anniņmuižas bulvaŗis 29) apskatāma izstāde “Vainaga stāsts”.

Izstādes galvenais mērķis ir nodemonstrēt, cik dažādi var būt vainagi.  Piesaistot amata meistarus un māksliniekus, lai radītu iespējami plašāku priekšstatu, izstādes saturu veido dažādi vainagi un to gleznojumi no vēsturiskiem eksemplāriem līdz mūsdienīgām galvas rotām.

Izstādē radīta kā stāsts – vainags var būt vēstures liecība, galvas rota un arī vieta fantāzijas lidojumam. Katrs apmeklētājs varēs nesteidzīgi pārdomāt, ko nozīmē un simbolizē šī gadsimta nezūdošā galvas rota, un varbūt rast atbildi – kāds ir vainaga fenomens un spēks, kāpēc cauri laikiem to liekam galvā, ceļam godā un apbrīnojam.

Izstādē piedalās: Liepājas muzejs , Zīļu vainags, Ilze Laizāne, Brigita Stroda, Helga Jaksone, Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, Kōras vainagi, Kroņu darbnīcas.

Izstādes kuratore Līga Ploriņa

Izstāde apskatāma no 7. līdz 30. jūnijam katru dienu no plkst.10.00 līdz plkst.20.00. Ieeja bez maksas.

Papildu informācija: Līga Ploriņa, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” projektu vadītāja. E-pasts: liga.plorina@riga.lv