RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Svētku noformējuma, svētku tematikas lielformāta vides objektu/ instalāciju un citu māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkurss

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Svētku noformējuma, svētku tematikas lielformāta vides objektu/ instalāciju un citu māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkurss Kultūra 25.05.2020. 15.07.2020. - 31.12.2020. Rezultāts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina Svētku noformējuma,svētku tematikas lielformāta vides objektu/ instalāciju un citu māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursa norise tiek pagarināta līdz 25. maijam.

Projekti jāiesniedz līdz 2020. gada 25. maija plkst. 12.00. Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, projekti jāiesniedz TIKAI elektroniski,  nosūtot projektus parakstītus ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu iksd.kpp@riga.lv vai izmantojot portālā Latvija.lv pieejamo pakalpojumu Iesniegums iestādei.

RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 5 projekti klātienē vai pa pastu netiek pieņemti.

Kontaktinformācija par konkursa norisi – Laura Gulbe, RD IKSD Kultūras pārvaldes Pilsētas svētku noformējuma nodaļas projektu koordinatore, tālr. 67043664, e-pasts laura.gulbe@riga.lv.

Rezultāti