RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība privāto muzeju atbalstam

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība privāto muzeju atbalstam Kultūra 26.04.2022. 04.04.2022. - 31.12.2022. Rezultāts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina finansēšanas konkursu nevalstisko muzeju organizētajiem pasākumiem.

Konkursa mērķis ir sekmēt materiālās un nemateriālās kultūras vērtību saglabāšanu, pieejamības nodrošināšanu un izglītojošo pasākumu īstenošanu plašai mērķauditorijai, īpaši jauniešiem un bērniem, un veicināt sadarbību ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēm. Pasākumu programma īstenojama līdz 2022. gada 31. decembrim.

Piedalīties konkursā aicināti valsts noteiktajā kārtībā akreditētie privātie muzeji, kuri darbojas Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā.  

Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 2022. gada 26. aprīļa plkst. 23.59, nosūtot uz e-pasta adresi iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi.

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu, 2022. gada 12. aprīlī plkst. 11.00 attālinātā formātā notiks informatīvs seminārs, kurā RD IKSD speciālisti atbildēs uz konkursa pretendentu jautājumiem. Lai pieteiktos semināram un saņemtu piekļuves saiti, līdz 12. aprīlim lūdzu nosūtīt pretendenta organizācijas nosaukumu, kontaktpersonu, e-pasta adresi un tālruņa numuru uz adresi linda.pukite@riga.lv.

Papildu informāciju var saņemt tālruni 67105810 vai e-pastā linda.pukite@riga.lv.

Rezultāti