RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Rīgas Centrālās bibliotēkas Torņakalna filiāle ver durvis jaunās telpās

Rīgas Centrālās bibliotēkas Torņakalna filiāle ver durvis jaunās telpās

Sestdien, 22. aprīlī plkst. 10.00 pēc vairāku gadu ilgas prombūtnes lasītājus atkal gaida Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) Torņakalna filiālbibliotēka. Bibliotēkas jaunā adrese ir Ojāra Vācieša iela 2, kur bibliotēka aizņem ēkas pirmo stāvu.

Pagājušā gadsimta sākumā celtās ēkas mūsdienīgi iekārtotajās un aprīkotajās telpās ir saglabāti atsevišķi vēsturiskā dizaina elementi, kas piešķir tai īpaša stila skanējumu.

Lielos un mazos lasītājus gaida plašas, gaišas un siltas telpas un krājums, kurā viegli atrast vajadzīgo grāmatu vai preses izdevumu. Tāpat kā citas RCB filiālbibliotēkas, arī Torņakalna filiālbibliotēka ir ģimenes bibliotēka.

Lasītājiem tiek  piedāvāts vairāk nekā 12 000 vienību liels krājums un 29 nosaukumi preses izdevumu. Lietotāju rīcībā būs seši datori. Bibliotēkā bez maksas varēs izmantot datorpakalpojumus, dažādas datubāzes un bezvadu internetu.

Atrast nepieciešamo informāciju gan plauktā, gan datorā palīdzēs profesionāli bibliotekāri, kuri vajadzības gadījumā konsultēs arī datora lietošanā.

Tradicionāli bibliotēka rīkos izstādes un dažādas tikšanās un pasākumus bērnu un pieaugušo auditorijām.