Foto

Atgādinām, ka līdz 27. jūnijam var pieteikt projektus kultūras pasākumu rīkošanai Rīgā

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina finansēšanas konkursu, lai atbalstītu divu kultūras kalendāra pasākumu - Mūsdienu kultūras forums “Baltā nakts” un Tēva diena - norisi 2022. gada septembrī.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt  Rīgas kultūras kalendārā iekļauto privātpersonu organizēto pasākumu īstenošanu galvaspilsētas administratīvajā teritorijā saskaņā ar RD IKSD apstiprinātajām vadlīnijām.

Mūsdienu kultūras forumā “Baltā nakts” jāiekļauj daudzveidīgi un plašai mērķauditorijai domāti kultūras pasākumi vai projekti pilsētas centrā un apkaimēs. Savukārt Tēva dienā jāparedz tematikai atbilstoši kultūras pasākumi vai viens centrāls pasākums ģimeņu un bērnu auditorijai publiskajā ārtelpā.

Pieteikumus konkursa tematiskajā sadaļā “Mūsdienu kultūras forums “Baltā nakts 2022”” un “Tēva diena”  jāiesniedz līdz 2022. gada 27. jūnija plkst. 12.00 elektroniskā formātā, nosūtot uz e-pasta adresi iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi.

Konkursa nolikums un citi ar to saistītie dokumenti  - atvērt ŠEIT.

Piedalīties un uz līdzfinansējuma saņemšanu var pretendēt ne vēlāk kā 12 mēnešus pirms pieteikuma iesniegšanas reģistrēts komersants, biedrība vai nodibinājums.

Papildus 2022. gadā tiks izsludināta pieteikumu iesniegšana šādās konkursa tematiskajās sadaļās: “Gaismas festivāls “Staro Rīga” (norises laiks vēl tiks precizēts)”, “Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku programma no 27. novembra līdz 31. decembrim”.

Papildu informācija: Anna Līga Ermansone - Rīgas domes Kultūras projektu un publisku pasākumu nodaļas projektu koordinatore, tālrunis: 67043649, e-pasts: Anna.Ermansone@riga.lv.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants - Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: Raimonds.Grants@riga.lv.

Rīgas domes Komunikācijas pārvalde