Foto

Finansēšanas konkurss “Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība privātpersonu organizētajiem Rīgas kultūras pasākumu kalendāra pasākumiem”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina finansēšanas konkursu “Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība privātpersonu organizētajiem Rīgas kultūras pasākumu kalendāra pasākumiem”.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt  Rīgas kultūras pasākumu kalendārā iekļauto privātpersonu organizēto pasākumu īstenošanu Rīgas valstspilsētas administratīvajā teritorijā (Pašvaldība) saskaņā ar Departamenta apstiprinātajām 2022. gada  Konkursa vadlīnijām.

Pieteikumus Konkursa tematiskajā sadaļā “2022. gada Rīgas vasaras kultūras programma no 1. jūlija līdz 31. augustam” jāiesniedz līdz 2022. gada 18. maija plkst. 12.00. Pieteikumi ir jāiesniedz elektroniskā formātā, nosūtot uz e-pasta adresi iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi.

Papildus 2022. gadā tiks izsludināta pieteikumu iesniegšana šādās Konkursa tematiskās sadaļās: “Mūsdienu kultūras forums “Baltā nakts” 3. septembris”, “Tēva diena 11. septembris”, “Gaismas festivāls “Staro Rīga” (norises laiks tiks precizēts)”,“Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku programma no 27. novembra līdz 31. decembrim”.

Konkursā piedalīties un uz līdzfinansējuma saņemšanu var pretendēt ne vēlāk kā 12 mēnešu pirms pieteikuma iesniegšanas reģistrēts komersants, biedrība vai nodibinājums.

Konkursa nolikums, 2022. gada Konkursa vadlīnijas (1. pielikums) un citi saistītie dokumenti - skatīt šeit.

Lai palīdzētu interesentiem sagatavot projekta pieteikumus Konkursa sadaļā “2022. gada Rīgas vasaras kultūras programma”, kā arī informētu par Konkursa nolikumā noteiktajām prasībām, 2022. gada 2. maijā plkst. 14.00  Facebook kontā "Rīgā notiek" norisināsies informatīva tikšanās, kurā ikvienam būs iespēja uzdot jautājumus. Ar notikušā semināra video ierakstu var iepazīties  ŠEIT.

Informācija pa tālruni 67043649 vai rakstot uz e-pastu anna.ermansone@riga.lv.

Papildu informācija. Jautājumos par pieteikumu sagatavošanu Konkursa tematiskajā sadaļā “2022. gada Rīgas vasaras kultūras programma” lūdzam sazināties ar Programmas kuratori un projekta vadītāju Renāti Lagzdiņu, rakstot uz e-pasta adresi renate.lagzdina@riga.lv.   

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit