Dziedātājs Daumants Kalniņš

Foto Jānis Porietis

Ģimenes mēnesī Orķestris “Rīga” aicina uz koncertiem bērniem

No 12. maija līdz 2. jūnijam Rīgā svinēs Ģimenes mēnesi un šīs kultūras programmas ietvaros divas reizes izskanēs Orķestra “Rīga” koncerts “Supervaroņi” – piektdien, 17. maijā plkst. 17.00 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” un sestdien, 18. maijā plkst. 12.00 Kultūras centrā “Imanta”. Ieeja koncertos ar bezmaksas ielūgumiem, kas jau no 10. maija plkst. 10.00 pieejami visās “Biļešu paradīzes” kasēs un tīmekļvietnē.

Koncertprogrammā “Supervaroņi” Orķestris “Rīga” satiksies ar dziedātājiem Daumantu Kalniņu un Zani Dombrovsku, meklējot varoņu un labdaru tēlus mūzikā. Supervaroņi, kas klausītājus iedvesmos kļūt labākiem un drosmīgākiem, un ar savu piemēru sniegs cerību un ticību labā uzvarai pār ļauno. Pat tad, ja palīgā tiek ņemti superauto, īpaši tērpi, spējas lidot vai kādas citas fantastiskas prasmes, supervaroņi vienmēr aizstāv mazākos un vājākos, un tiem piemīt vislabākās cilvēciskās īpašības. Klausītāji koncertā sastaps ne tikai mūslaiku supervaroņus, bet arī mūsu pašu Lāčplēsi, Trešo tēva dēlu un citus. Koncertā skanēs mūzika arī no tādām populārām kinofilmām kā “Supermens” un “Harijs Poters”.

Koncerts paredzēts bērniem, ģimenēm un ikvienam interesentam, kurš caur mūziku gatavs ieraudzīt cilvēcisko un labo apkārtējos. Līdzās orķestra spēlei skanēs Daumanta Kalniņa stāsti par mūziku un viņa un Zanes Dombrovskas izpildītas dziesmas, ko zālē uz ekrāna papildinās atbilstoši attēli. Pie Orķestra “Rīga” diriģenta pults stāsies orķestra mākslinieciskais vadītājs un diriģents Valdis Butāns.

Koncerti notiks piektdien, 17. maijā plkst. 17.00 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” un sestdien, 18. maijā plkst. 12.00 Kultūras centrā “Imanta”. Ieeja abos koncertos ar bezmaksas ielūgumiem, kas saņemami no piektdienas, 10. maija plkst. 10.00 tīmekļvietnē www.bilesuparadize.lv un visās “Biļešu paradīzes” kasēs.

Plašāku informāciju par visiem Ģimenes mēneša pasākumiem un to norises programmu meklējiet mājaslapās – kultura.riga.lv un riga.lv, kā arī sekojiet līdzi Rīgas domes sociālo tīklu lapās “Rīga” https://www.facebook.com/Riga.lv un “Rīgā notiek” https://www.facebook.com/RigaNotiek.

Informāciju 2024. gada 9. maijā sagatavoja: Baiba Tilhena, Orķestra “Rīga” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja; baiba.tilhena@riga.lv.

 

Galerijas