Foto

Izsludina konkursa "Līdzfinansējums privātpersonu organizētajiem Rīgas kultūras kalendāra pasākumiem" 4. kārtu

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina finansēšanas konkursa 4. kārtu, lai atbalstītu “Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku programmas” norisi Rīgā no 2023. gada 3. līdz 31. decembrim.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Rīgas kultūras pasākumu kalendārā iekļauto privātpersonu organizēto pasākumu īstenošanu galvaspilsētas administratīvajā teritorijā saskaņā ar RD IKSD apstiprinātajām vadlīnijām.

Konkursā piedalīties un uz līdzfinansējuma saņemšanu var pretendēt ne vēlāk kā 12 mēnešu pirms pieteikuma iesniegšanas reģistrēts komersants, biedrība vai nodibinājums.

Pieteikumu iesniegšana konkursa 5. tematiskajā sadaļā “Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku programmas” līdz 2023. gada 9. oktobra plkst. 12.00. Pieteikumi ir jāiesniedz elektroniskā formātā, nosūtot uz e-pasta adresi iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi.

Konkursa nolikums, vadlīnijas un citi ar to saistītie dokumenti - atvērt ŠEIT.

Papildu informācija: Anna Līga Ermansone – RD IKSD Kultūras projektu un publisku pasākumu nodaļas projektu koordinatore, tālrunis: 67043649, e-pasts: anna.ermansone@riga.lv.