Izveidots vienots kultūras norišu kalendārs

Tāpat kā citur pasaulē, arī Rīgā kultūras dzīve un ar to saistītā socializēšanās pēdējos divus gadus ir bijusi būtiski ierobežota. Lai kultūras dzīve Covid-19 pandēmijas laikā neapsīktu pavisam, pasākumu organizatori, kultūrvietu pārstāvji un citi kultūras nozarē strādājošie ir ieviesuši dažādus jauninājumus: vieni sākuši straumēt koncertus vai lekcijas internetā, citi veido izrādes digitāli, bet vēl citi – pievērsušies darbiem, kas pirms tam atlikti vai nav bijuši pietiekami aktuāli, piemēram, kārtojuši arhīvus, remontējuši telpas utt.

Totaldobže mākslas centrs uzsāka veidot jaunu platformu internetā, kur vienkopus būtu pieejami sludinājumi par visām kultūras aktivitātēm Rīgā jau krietni pirms Covid-19, bet pandēmijas laikā tas netika pārtraukts, un tagad, pateicoties sadarbībai ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, kā arī Rīgas iedzīvotāju biedrībām no Čiekurkalna, Teikas, Mežaparka, Juglas, Sarkandaugavas, Brasas un Vecmīlgrāvja apkaimēm, www.kulturaskalendars.lv ir ieguvis jaunu, lietotājam vēl draudzīgāku dizainu. Lai visa apkopotā informācija būtu ērtāk pārskatāma, ikviens lietotājs var izvēlēties sev interesējošo aktivitāšu kategoriju, apkaimi vai konkrētu kultūrvietu. 

Aicinām ikvienu ievietot sludinājumus arī par saviem pasākumiem, nodarbībām, pulciņu un citu kultūras aktivitāti, lai www.kulturaskalendars.lv kļūst par vietni internetā, kur vienuviet apkopota maksimāli plaša informācija par kultūras piedāvājumu Rīgā:

– par aktuālajiem un gaidāmajiem pasākumiem (koncertiem, izrādēm, izstādēm, festivāliem, tirdziņiem, ballēm, utt.);
– par aktivitātēm, kurās ikviens var iesaistīties un realizēt savu radošo potenciālu; uzlabot savu un apkārtējo cilvēku dzīves kvalitāti; praktizēt veselīgu un videi draudzīgu dzīves veidu (interešu pulciņiem, nodarbībām, pastaigām, talkām, utt.);
– par izglītojošām aktivitātēm (lekcijām, kursiem, semināriem, konferencēm, utt.).

Par sludinājuma ievietošanu kalendārā netiek prasīta maksa. Dodies uz www.kulturaskalendars.lv un sadaļā “Par mums” uzzināsi, kas jādara, lai sludinājums nokļūtu kalendārā!

Projekts ir tapis ar Rīgas domes un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.


Papildu informācija:

Kaspars Lielgalvis – Totaldobže mākslas centra dibinātājs, tālrunis: 29451445, e-pasts: Kaspars@kulturaskalendars.lv.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit