Antra Eņģele uzstājas kultūrtelpā

Publicitātes attēls

Kultūrtelpas “Stropi” aicina uz pirmajiem šā gada sezonas pasākumiem

No šā gada jūnija sāksies jau astotā sezona mobilajām kultūrtelpām “Stropi”, kurās divus vasaras mēnešus, jūnijā un jūlijā, norisināsies daudzveidīga kultūras pasākumu programma.

Šajā vasarā Rīgā darbosies piecas mobilās kultūrtelpas “Stropi” – Rīgas Centrālās bibliotēkas Bolderājas filiālbibliotēkas dārzā un Čiekurkalna filiālbibliotēkas dārzā, Ēbelmuižas parkā, Latgales priekšpilsētas Mūzikas un mākslas skolas pagalmā un Pļavnieku Zaļajā birzī.

Tuvākie pasākumi gaidāmi kultūrtelpā “Strops” Bolderājas filiālbibliotēkas dārzā 1. jūnijā no plkst. 16.00 līdz plkst. 18.00, kur notiks pasākums bērniem “Sajūti pārsteigumu”. Bērnus un vecākus izklaidēs Rīgas Cirka skolas audzēkņu priekšnesumi – klaunādes šovs, žonglēšanas darbnīca un burbuļu stacija, kā arī “Trio Tresensus” koncerts ar latviešu komponistu mūsdienu mūziku.

Tikmēr 1. jūnijā plkst. 16.00 kultūrtelpa “Strops” Ziepniekkalnā visus apkaimes iedzīvotājus aicina uz  atjaunoto Ēbelmuižas parku, ieskandinot sezonu ar Liepājas Leļļu teātra izrādi “Sirēnas dziesma”, kurā atdzīvosies senā leģenda par mistisko Sirēnu salu, aicinot visus intriģējošā piedzīvojumā.

Savukārt kultūrtelpā “Strops” Čiekurkalna filiālbibliotēkas dārzā 1. jūnijā no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.00 notiks izglītojoši interaktīva nodarbība bērniem par ugunsdrošību, dodoties vasaras brīvlaikā, bet uzreiz pēc tās notiks lielo leļļu muzikālā izrāde bērniem “Ķepaiņiem pa pēdām”.

5. jūnijā ar dziesmām un rotaļām bērniem un jauniešiem sezonu atklās kultūrtelpa “Strops” Pļavnieku Zaļajā birzī. No plkst. 18.00 uzstāsies radošā apvienība “Pasaku nams”, bet turpinājumā visi tiks aicināti uz zumbas nodarbību ar Rolandu Bartaševiču, un vakara noslēgumā muzicēs mūziķis Atis Zviedris.

Savukārt kultūrtelpa “Strops” Ķengaragā, Latgales priekšpilsētas Mūzikas un mākslas skolas pagalmā, sezonu sāks 6. jūnijā plkst. 19.00 ar grupas “Pirmais kurss” koncertu.

“Stropos” apmeklētāji vasaras garumā var baudīt daudzveidīgu pasākumu programmu, tajā skaitā kultūrizglītojošus pasākumus, dzejas lasījumus, koncertus, performances, bērnu sarīkojumus, tikšanos ar māksliniekiem, sporta aktivitātes un dažādas citas norises. Šogad jūnija un jūlija mēnešos “Stropos” notiks vairāk nekā 30 pasākumu, kuru rīkotāji ir pašvaldības kultūras iestādes.

Pasākumi kultūrtelpās “Strops” vasarā

Šie pasākumi rīdziniekiem un pilsētas viesiem pieejami bez maksas.

Par aktualitātēm un pasākumiem mobilajās kultūrtelpās „Stropi” visas vasaras garumā var uzzināt mājaslapā kultura.riga.lv, kā arī sekojot līdzi Rīgas domes sociālo tīklu lapās “Rīga” un  “Rīgā notiek”.

Informāciju sagatavoja: Aira Ancāne, Rīgas pašvaldības Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, e-pasts: aira.ancane@riga.lv.