Foto

No 12. janvāra bibliotēkas atvērtas apmeklētājiem!

No 2021. gada 12. janvāra RCB nodaļas (Brīvības ielā 49/53) un filiālbibliotēkas sniedz pakalpojumus klātienē, nodrošinot informācijas resursu (arī atsevišķu 2021. gada periodisko izdevumu) pieņemšanu/izsniegšanu un uzziņas. Lasītavas un datorpakalpojumi nav pieejami.

Krājums nav pieejams apmeklētājiem brīvpieejā, bet informācijas resursus pēc lasītāja pieprasījuma sameklē un izsniedz bibliotēkas darbinieki. Tāpēc pirms bibliotēkas apmeklējuma lūdzam iespēju robežās tam sagatavoties, noskaidrojot interesējošos informācijas resursus, izmantojot RCB elektronisko katalogu un datubāzes. Aicinām grāmatas un citus informācijas resursus rezervēt jau iepriekš, izmantojot autorizēto sistēmu “Mana bibliotēka”, pa e-pastu vai zvanot bibliotēkai.

Informācijas resursu izmantošana lasītavā šobrīd nav pieejama, bet ir iespēja bibliotēkas krājuma materiālus nokopēt vai ieskenēt sev nepieciešamo.

Lasītājiem uz mājām tiek izsniegti iepriekšējā gada žurnāli, kā arī atsevišķi 2021.gada periodiskie izdevumi – jautāt bibliotekāram.

Datorpakalpojumi nav pieejami.

Pakalpojumu sniegšana tiek nodrošināta RCB nodaļas / filiālbibliotēkas darba laikā.

Lasītāju atnestie / izmantotie informācijas resursi tiek ievietoti karantīnā uz 72 stundām.

Ikvienam bibliotēkas apmeklētājam no 7 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs.

Bibliotēkas var apmeklēt tikai individuāli, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus.

Bibliotēku telpās vienlaikus var atrasties ierobežots apmeklētāju skaits – aicinām sekot bibliotēkās izvietotajām norādēm! (vienam apmeklētājam jānodrošina vismaz 10 m2 no apmeklētājiem pieejamās telpas).

Bibliotēkās tiek nodrošināta iespēja ievērot roku higiēnu. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja personai ir slimības simptomi.

Attēls: pixabay.com

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit