Foto

Rīgas mobilajās kultūrtelpās augustā turpinās kultūrizglītojošas norises

Rīgas vasaras kultūras programmā augustā jaunas norises iedzīvotājiem piedāvā mobilās kultūras telpas “Strops” Ēbelmuižas parkā Ziepniekkalnā un Bērzu birzs teritorijā Pļavniekos. Līdztekus “Stropu” aktivitātēm apkaimju iedzīvotājiem būs pieejamas daudzveidīgas norises jaunizveidotajos kultūrpunktos Bolderājā, Čiekurkalnā un Lucavsalā.

Kultūrpunkts Bolderājā izvietots pie Rīgas Centrālās bibliotēkas Bolderājas filiābibliotēkas, Čiekurkalnā – pie Rīgas Centrālās bibliotēkas Čiekurkalna filiābibliotēkas, savukārt  Lucavsalā kultūrpunkts atradīsies pie Rīgas Centrālās bibliotēkas Pludmales lasītavas. 

Pasākumu programmas veidošanā “Stropos” un apkaimju kultūrpunktos iesaistījušās Rīgas pašvaldības kultūras iestādes, Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkas un apkaimju biedrības.

Pasākumi kultūrtelpā “Strops” Pļavniekos notiks trešdienās, bet Ziepniekkalna kultūrtelpā “Strops” aktivitātes notiks ceturtdienās, pasākumu programmu tajos veido Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums”, informācija par aktualitātēm būs pieejama tīmekļa vietnē www.ritums.lv un facebook.com/kulturtelpasstropi.

Kultūrpunktā Bolderājā iedzīvotāji gaidīti trešdienās, programmu šajā vietā veido Kultūras un atpūtas centrs “Imanta”. Informācija par aktivitātēm būs atrodama tīmekļa vietnē www.imantakultura.riga.lv. Trešdienās aktivitātes notiks arī kultūrpunktā Lucavsalā un tur aktivitāšu programmu veido Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs “Mazā ģilde”. Informācija par tām būs pieejama mājaslapā www.mazagilde.lv. Savukārt kultūrpunktā Čiekurkalnā vasaras norises notiks ceturtdienās, un tās veido VEF Kultūras pils. Informāciju par aktualitātēm Čiekurkalnā varēs atrast tīmekļa vietnē www.vefkp.lv.

Rīgas mobilo kultūrtelpu darbību koordinē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, atbalsta Rīgas dome.

Norišu programma:

  • mobilās kultūras telpas “Strops” Ēbelmuižas parkā, Ziepniekkalnā un Bērzu birzs teritorijā Pļavniekos  - atvērt  ŠEIT
  • ​kultūrpunkts Bolderājā pie RCB Bolderājas filiābibliotēkas - atvērt ŠEIT
  • ​kultūrpunkts Čiekurkalnā pie RCB Čiekurkalna filiābibliotēkas - atvērt ŠEIT 
  • ​kultūrpunkts Lucavsalā pie RCB Pludmales lasītavas - atvērt ŠEIT

Mobilajās kultūrvietās pasākumi notiek, ņemot vērā valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības nosacījumus, tostarp, pasākumu programmās ir iespējamas izmaiņas. Pasākumus vienlaicīgi varēs apmeklēt gan personas ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, gan personas ar testēšanas sertifikātu (izņemot bērnus līdz 12 gadu vacumam) vai atbilstoši organizatoru norādēm.

Aktuālā informācija https://www.facebook.com/kulturtelpasstropi

#RīgasVasara