RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Līdzfinansējums privātpersonu organizētajiem Rīgas kultūras pasākumu kalendāra pasākumiem

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Līdzfinansējums privātpersonu organizētajiem Rīgas kultūras pasākumu kalendāra pasākumiem Kultūra 23.05.2024. 07.09.2024. - 08.09.2024. Rezultāts

1. un 2. kārta

Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments (RVP IKSD) izsludina finansēšanas konkursu, lai atbalstītu kultūras kalendāra pasākumus – Mūsdienu kultūras forumu “Baltā nakts 2024” ar norises laiku no 2024. gada 7. septembra līdz 8. septembrim un “Tēva diena” ar norises laiku 2024. gada 8. septembris.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Rīgas kultūras pasākumu kalendārā iekļauto privātpersonu organizēto pasākumu īstenošanu galvaspilsētas administratīvajā teritorijā saskaņā ar RVP IKSD apstiprinātajām vadlīnijām (skatīt zemāk).

Konkursā piedalīties un uz līdzfinansējuma saņemšanu var pretendēt ne vēlāk kā 12 mēnešu pirms pieteikuma iesniegšanas dienas reģistrēta privāto tiesību juridiska persona.

Pieteikumu iesniegšana konkursa 1. un 2. tematiskajā sadaļā līdz 2024. gada 23. maija plkst. 13.00.

Pieteikums, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, kopā ar pielikumiem vienā EDOC formāta pakotnē, kuras izmērs nevar pārsniegt 25 MB, ir jāiesniedz elektroniskā formātā, nosūtot uz e-pasta adresi iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi. Pieteikumu paraksta persona, kurai ir tiesības parakstīt pieteikumu atbilstoši Uzņēmuma reģistra datiem vai saskaņā ar pieteikumam pievienoto pilnvarojuma dokumentu.

Papildus 2024. gadā tiks izsludināta pieteikumu iesniegšana konkursa tematiskajā sadaļā – “Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku programma no 2024. gada 1. līdz 31. decembrim”.

Konkursa nolikums, vadlīnijas, pieteikuma veidlapa un citi ar to saistītie dokumenti - skatīt zemāk.

Papildu informācija: Anna Līga Ermansone – RVP IKSD Kultūras projektu un publisku pasākumu nodaļas projektu koordinatore, tālrunis 67043649, e-pasts anna.ermansone@riga.lv.

Rezultāti