Aicina piedalīties radošā darbnīcā “Iepazīsti jūgendstila ornamentu!”

Aicina piedalīties radošā darbnīcā “Iepazīsti jūgendstila ornamentu!”

Sestdien, 2023. gada 14. janvārī, plkst. 11.00 muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina uz radošo darbnīcu “Iepazīsti jūgendstila ornamentu!”. Interesentiem tiek piedāvāta iespēja pētīt stilizētus ornamentus un, izmantojot koka spiedogus, izrotāt ar tiem savus līdzi paņemtos tekstila izstrādājumus.

Radošajā procesā tiks izmantoti koka spiedogi ar jūgendstila ornamentiem, kas radīti, iedvesmojoties no muzeja telpās sastopamajiem 20. gadsimta sākuma siena un griestu dekoriem. Darbnīcas noslēgumā dalībnieki iegūs paša radītu mākslas darbu, kas tapis muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”.

Pirms darbošanās ar audumu un krāsām būs iespēja veikt eksperimentus uz papīra vai auduma gabaliņiem, ko nodrošinās muzejs. Iesakām ņemt līdzi savu kokvilnas dvielīti, spilvendrānu, auduma somu, priekšautu vai kādu citu apģērba gabalu, ko vēlies apdrukāt.

Pasākums paredzēts dažāda vecuma interesentiem, tomēr iesakām to apmeklēt no 12 gadu vecuma.

Dalības maksa radošā darbnīcā – 10.00 EUR/personai. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot 67181465 vai rakstot jugendstils@riga.lv, vai FB vietnē. Cenā ir iekļauts muzeja apmeklējums.

Papildu informācija: Jūlija Trofimova, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” projektu vadītāja. E-pasts: julija.trofimova@riga.lv.