RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Uzņēmējus aicina iesaistīties desmitā – jubilejas gada, vides objektu festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina arī šogad uzņēmējus un biznesa institūcijas kļūt par festivāla dalībniekiem un piedalīties 10. vides objektu festivālā “Ziemassvētku egļu ceļš”, kas risināsies no 2019. gada 6. decembra līdz 2020. gada 12. janvārim katru vakaru, kad ielās iedegsies spuldzes.

Uzņēmēji aicināti līdz 2019. gada 14. oktobrim pieteikt savus finansētos oriģināla un tematiska dizaina vides objektu projektus izvērtēšanai Pilsētas svētku noformējuma Mākslinieciskajai padomei, iesniedzot projektu vizualizācijas un aprakstus. Iesniegtie projekti, kas pēc Mākslinieciskās padomes vērtējuma atbildīs festivāla formātam, tiks iekļauti festivāla ekspozīcijā.

Šogad, kad festivāls svin 10. gadadienu, tas jau kļuvis par pazīstamu Rīgas zīmolu, aicinot ikvienu domāt radoši un novērtēt vidi, kurā dzīvojam, paskatīties uz to no cita skatupunkta. Īpaši festivālam oriģinālus darbus rada gan profesionāli mākslinieki, gan Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, gan radošā sabiedrība un uzņēmēji. Šajā festivālā process un rezultāts ir vienlīdz nozīmīgi!

Pa šiem gadiem festivāls ir paplašinājis savas robežas, jo vairāki vides objekti bija skatāmi kaimiņvalstu, Lietuvas un Igaunijas, galvaspilsētās. Interesi par festivālu ir izrādījuši Vācijas, Krievijas, Japānas, Itālijas mediji, atzīstot, ka tas ir oriģināls un viens no savdabīgākajiem tūristu apskates vērtiem pasākumiem gan Rīgā, gan Eiropā.

Projekti jāiesniedz 2019. gada līdz 14. oktobrim Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā, K. Valdemāra ielā 5.

Iesniedzamo projektu tehniskās prasības

Kontaktinformācija pieejama pa tālruni 67043664 vai e-pastu: Laura.Gulbe@riga.lv.

Informācija par iepriekšējo gadu festivāla norisēm atrodama tīmekļa vietnē www.eglufestivals.lv.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.
Publicitātes foto, fotogrāfs Vents Āboltiņš: “MAĢISKAIS TUNELIS”, autore Zoja Golubeva sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju;

“EGLE MMXVIII”, autore Ivanda Kārkliņa sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju.

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit