RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Ziemassvētku/Jaungada pilsētvides noformējuma projektu līdzfinansēšanas konkurss

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Ziemassvētku/Jaungada pilsētvides noformējuma projektu līdzfinansēšanas konkurss Kultūra 07.12.2020. 18.12.2020. - 10.01.2021. Rezultāts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina Ziemassvētku un Jaungada pilsētvides noformējuma projektu līdzfinansēšanas konkursu, lai tā rezultātā dažādotu un bagātinātu ikgadējo svētku pilsētvides noformējumu un vienlaicīgi atbalstītu radošo industriju uzņēmējus.

“Laikā, kad valstī ir noteiktie ierobežojumi un publiski pasākumi nedrīkst notikt, sagaidot Ziemassvētkus un gadu miju, vēlamies rīdziniekiem sagādāt svētku noskaņu, papildu centram izgaismojot arī iedzīvotāju iecienītas pastaigu vietas pilsētas apkaimēs, radot gaišas, siltas un mājīgas sajūtas ielās, parkos un skvēros. Iepriecinot iedzīvotājus, līdztekus radīsim iespēju atbalstīt radošo industriju uzņēmējus, kuru darbību ietekmējusi vai pat apstādinājusi Covid-19 pandēmija”, aicinot piedalīties konkursā, saka Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis.

Konkursu organizē, lai nodrošinātu daudzveidīgu pilsētvides noformējuma projektu īstenošanu Rīgas pilsētas apkaimēs Ziemassvētku un Jaungada laikā, kā arī lai veicinātu apkaimju parku un skvēru izgaismošanu svētku laikā. Konkursā aicina piedalīties uzņēmējus, kuri pēdējo gadu laikā ir īstenojuši pilsētvides noformējumu, kā arī tos radošo industriju pārstāvjus, kuru darbība saistīta ar kultūras norišu nodrošināšanu un bijusi ierobežota Covid-19 valstī noteikto ierobežojumu dēļ.

Līdztekus jau pilsētā esošajam svētku noformējumam, konkursa ceļā plānots izgaismot vairākas Rīgas apkaimes – Anniņmuižas parku, Dzegužkalnu, Ēbelmuižas parku, Sarkandaugavas kalna parku, aleju Biķernieku mežā un Pļavnieku Bērzu birzi.

Projektu atbalstam ir atvēlēti 175 000 eiro, kas radušies no ietaupījumiem, neīstenojot daudzas kultūras norises Covid-19 pandēmijas dēļ.

Ar konkursa nolikumu un saistītiem dokumentiem iepazīties pielikumos - skatīt zemāk

Projekti jāiesniedz līdz 2020. gada 7. decembra plkst. 12.00. Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, projekti jāiesniedz tikai elektroniski,  nosūtot tos parakstītus ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu iksd.kpp@riga.lv.

RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 5 projekti klātienē vai pa pastu netiek pieņemti.

Papildinformācija par konkursa norisi – Laura Gulbe, RD IKSD Kultūras pārvaldes Pilsētas svētku noformējuma nodaļas projektu koordinatore, tālr. 67043664, e-pasts laura.gulbe@riga.lv.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja

Rezultāti