Aicina pieteikties līdzfinansējuma konkursam pasākumu “Baltā nakts” un “Tēva dienas” organizēšanai

Aicina pieteikties līdzfinansējuma konkursam pasākumu “Baltā nakts” un “Tēva dienas” organizēšanai

Rīgas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludinājis finansēšanas konkursu, lai atbalstītu kultūras kalendāra pasākumus – mūsdienu kultūras forumu “Baltā nakts 2024” un “Tēva diena”.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Rīgas kultūras pasākumu kalendārā iekļauto pasākumu īstenošanu galvaspilsētā.

Konkursā piedalīties un uz līdzfinansējuma saņemšanu var pretendēt ne vēlāk kā 12 mēnešu pirms pieteikuma iesniegšanas dienas reģistrēta privāto tiesību juridiska persona.

Pieteikumu iesniegšana konkursa 1. un 2. tematiskajā sadaļā iespējama līdz šā gada 23. maija plkst. 13.00.

Pieteikums, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, kopā ar pielikumiem vienā
E-DOC formāta pakotnē, kuras izmērs nepārsniedz 25 MB, jāiesniedz elektroniskā formātā, nosūtot uz e-pasta adresi iksd@riga.lv vai iestādes oficiālo elektronisko adresi. Pieteikumu paraksta persona, kurai ir tiesības parakstīt pieteikumu atbilstoši Uzņēmuma reģistra datiem vai saskaņā ar pieteikumam pievienoto pilnvarojuma dokumentu.

Papildus šogad vēl tiks izsludināta pieteikumu iesniegšana konkursa tematiskajā sadaļā “Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku programma no 2024. gada 1. līdz 31. decembrim”.

Konkursa nolikums, vadlīnijas, pieteikuma veidlapa un citi ar to saistītie dokumenti pieejami šeit.

Papildu informācija: Anna Līga Ermansone, Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras projektu un publisku pasākumu nodaļas projektu koordinatore, tālrunis +37167043649, e-pasts anna.ermansone@riga.lv

Informāciju sagatavoja: Aira Ancāne, Rīgas pašvaldības Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, e-pasts: aira.ancane@riga.lv